Seisin oma tüdruksõbra ukse taga ning lasin kella. Oleme Viktoriaga koos olnud juba üle kolme kuu, aga seksini jõudnud pole. Iga kord, kui teda silitama hakkan ning asja platooniliselt tasandilt kaugemale viia üritan, tõukab ta mu eemale. Vajab ta VEEL rohkem aega või ongi hingesugulus see, mida ta minult ootab? Mõte sellest, et ta mind ei taha, on talumatu!

Ta meeldib mulle. Ta on ilus ja huvitav. Tal on suurepärane proportsionaalne prink keha, tal on kaunid (kõige kaunimad!) sinised silmad. Ma olen temasse armunud, aga ta eksib, kui arvab, et ma teda päris elu lõpuni ootama jään. Seda olingi talle ütlema läinud.

Uks avanes ning Viktoria kutsus mu sisse. Ta nägi nagu alati väga hea välja: ilus, seksikas ning stiilne. Võib-olla isegi veel ilusam kui tavaliselt. Tema pikad heledad juuksed olid tumesiniste kivikestega kaetud klambriga soengusse seatud. Kerge meik näol rõhutas tema loomulikku ilu. Viki (eelistan Vika asemel Vikit) kandis valget seelikut ning roosat pluusi. Selle asemel, et talle öelda, mida olin kavatsenud, läksin tema juurde ning suudlesin teda. Ta lõhnas meeldivalt ning see pani mind teda hetkel veel enam tahtma.

Viki aga väänles mu käte vahelt lahti (kas enam ei tohi teda suudelda ka?) ning läks teise tuppa. Kui ta tagasi tuli, oli tema käes mingi videokassett. Viktoria kavala naeratuse järgi võis aimata, millega oli tegu.

Minus tärkas lootus. Vaatasin Vikile ootusärevalt otsa ning olin pisut imestunud selle üle, kui erutatud ma juba PRAEGU olin.

"Tahaksid seda koos minuga vaadata?", küsis ta. "Ma pean tunnistama, et mind erutab üles ka kõige labasem porno, aga ma eelistan midagi tõelist, midagi ehtsat. Need intiimsed hetked siin on oma lõbuks jäädvustanud üks äärmiselt kena ja vabameelne paar. Nemad juba oskavad üksteist nautida."

Seda ei osanud ma oodata. Viktoria otsekohesus mitte ei üllatanud, vaid jahmatas mind. Siiski väga meeldival viisil. Tahtsin küsida, kes need inimesed on ning kuidas video tema kätte sai (oli mul ikka õigust seda vaadata?), aga ta ei lasknud mul seda teha.

"Naudi!", summutas ta mu uudishimu suudluste ning üheainsa sõnaga.

Istusime tumesinisele nahkdiivanile, liibusima teineteise vastu ning asusime seda TÕELIST asja vaatama. Mida selle video kohta öelda? Suurepärane valik Viki poolt! Vaadata midagi sellist ning vaadata midagi sellist koos tüdrukuga, keda üle kõige ihaldan. Minu erutus kasvas iga hetkega. Naine lindil oli tumedate juuste ning väikeste rindadega. Meest ei mäleta.

Pöörasin pead ning heitsin pilgu Viktoriale. Tema pead ei pööranud. Ka Viki oli silmnähtavalt erutunud. Ta nägu oli muutunud roosakaks. Minu pilk peatus tema rindadel. Mõlemad nibud olid kikkis. Märkasin alles nüüd, et tal rinnahoidjat ei ole.

Ma ei suutnud vastu panna. Pidin saama teda KATSUDA. Panin käe tema reiele ning hakkasin teda silitades aeglaselt ülespoole liikuma. Pistsin oma käe tema seeliku alla. Minu sõrmed puudutasid läbi õhukeste püksikute Viki häbememokki. Tundsin, kui märg ta oli. Tõmbasin seejärel seeliku ja püksikud alla. Lükkasin keskmise sõrme tema sisse ning hakkasin seda üles-alla liigutama. Vaatasin Vikile otsa - tema näolt võis välja lugeda, et kogu asi talle suurt naudingut valmistas. Jätkasin tegevust ning lükkasin sõrme veel sügavamale tema sisse, mille peale Viki nüüd kergelt oigas.

Viktoria vabastas minu jaoks segavast riideesemest täielikult ka oma rinnad, mida ma kohe nii keele kui käega hellitama hakkasin. Oli see minu ning Viki vahel tõesti juhtumas?

Seejärel võttis Viki ette minu riided. Ta libistas käega üle mu peenise, võttis selle siis pihku ning hakkas seda hoolega hellitama, jätmata tähelepanuta ka mune. Vaevu suutsin end tagasi hoida. Suudlesin teda kaelale. Üritasin tema kiharaid klambrist või millest iganes vabastada (siinkohal pidi ta mind abistama), et neid paitada ja tunda neid oma keha riivavat. Silitasin tema selga ning tuharaid. Aeglaselt. Seejärel surusin ta tugevalt enda vastu. Pigistasin tema rinda. Ta kiljatas. "Vabanduseks" suudlesin teda õrnalt. Asetasin ta siis pikali ning laskusin tema kohale.

Viki ajas jalad kergelt harki. Mina ajasin need tal hellalt veel rohkem laiali ning enne, kui temasse SISENESIN, lihtsalt vaatasin teda. Pikalt ning hoolikalt. Tema ilusat alasti keha. Tükk aega nautisin tema PEAL olemist.

Hiljem proovisime ka teisi asendeid. Mõlemad väsinute ning rahuldunutena vajusime koos magama. Kui hommikul ärkasin, oli ta juba üleval. Tal oli seljas hõbedasevärviline lühike kimono ning tema pikad lahtised juuksed olid veidi sassis. Loomulikult nägi ta väga seksikas välja... Veel nägi ta välja õnnelik ning rahulolev. Selle üle oli mul siiralt hea meel. Mul pole varem esimesel korral kellegagi nii hea olnud kui temaga. Eilne ületas kõik mu ootused. Õigemini lootused.

"Minu eriline tüdruk", mõtlesin ma, ja ka ütlesin, kui olime asunud koos hommikust sööma. Ta oli näljane.