Minu sõber Mati heitis mulle eile ette, et mul on liiga elav fantaasia. See oli sellepärast, et ma süüdistasin teda oma sõbrannaga flirtimises. Õhtul avanes mul võimalus talle tagasi teha. "Tahad, ma jutustan sulle muinasjutu, kallis?" küsisin voodis.

Mati kergitas kulmu ega öelnud midagi. Nii ma siis alustasin.

"Oli kord pime õhtu. Ma läksin töölt koju ja märkasin äkki, et olen ära eksinud. Eespool paistis suur sünge mets. Miski sundis mind sinnapoole minema. Mida sügavamale metsa ma jõudsin, seda salapärasemaks kõik ümberringi muutus. Puud helkisid nagu kuld ja hõbe. Täiskuu paistis taevas nagu teemant. Ühtäkki märkasin puude vahcl valget helendavat onni. Katus oli üleni kaetud värvilistc säravate pärlitega.

"Hei! On siin kedagi?" hüüdsin uksele koputades.

Uks avanes hästi pikkamööda. Ma ahmisin õhku, kui nägin, kes minu ees seisab. See oli superilus kutt mustade juuste ja säravate siniste silmadega. Ma ei julgenud teda õieti vaadatagi, sest ta oli ihualasti. Tema nahk läikis nagu õlitatud.

"Tule sisse," ütles mees. Tema hääl kõlas nagu samet.

"Kes sa oled?" küsisin pelglikult.

"Ma olen seksivõlur," vastas mees naeratades ja vaatas mulle niisuguse pilguga otsa, et mul läks sedamaid märjaks. Siis võttis ta mul käest ja juhtis mu onni sisse. Hetkel, kui ta mind puudutas, käis minust läbi otsekui elektrilöök, mis läks pealaest jalatallani. Mind haaras ülim suguiha. Saamata õieti arugi, mida teen, hakkasin lahti riietuma. Minus kees iha selle salapärase tundmatu järele. Tema sõrmed libisesid üle mu kaela, õlgade, rindade. Ma oiatasin korraks, kui ta naudisklevalt mu Rinnanibusid imes.

"Sa oled minu võlutriki jaoks nagu loodud," lausus ta mulle salapäraselt otsa vaadates ja näkitses siis kelmikalt mu kõrva. Ma lausa värisesin ootusest.

"Pane silmad kinni ja tule minuga kaasa," ütles võlur. Ta viis mu ühte tuppa ja laskis mul vanni ronida. Ma vajusin sooja, erutavalt löhnavasse vette, mis paitas mu keha nagu sada pehmet suud. Võlur lubas mul silmad avada ja ma nägin oma silme ees tema võlukeppi! See oli juba kõva ja nii suur, et ma lausa õgisin seda silmadega.

"Anna ta mulle!" palusin, ise himust värisedes. Järgmisel hetkel tundsin, kuidas võlukäed mu hiiglaslikule pehmele voodile kandsid.

Seal keppis võlur mind jõuliselt. Ma oigasin mõnust, hõljudes orgasmist orgasmi..."

"Jää juba ükskord vait!" katkestas mind Mati. "Siin on su võlukepp!" Ta keeras mu õigetpidi ja lükkas mulle sisse. Nii algas meie kõige kirglikum öö...