Juba rohkem kui aasta oli Ricki teenindanud väikeses bistroos, mida ma sageli lõunavaheaegadel külastasin või kus ma pärast tööd klaasikese õlut jõin. Nädalate viisi olime silmadega flirtinud ja nii mõnigi kord kahemõttelisi replüke vahetanud. Ma tundsin, et ta mulle meeldib, mulle sobib. Kui ma juhtusin vahel ülemeelikuks või isegi pisut häbematuks muutuma, siis mõõtis ta mulle alati sama mõõdupuuga tagasi. Oli naljakas, et nii pika aja jooksul ei teinud kumbki esimest sammu, rääkimata kas või juhuslikust puudutusest. Siiski ei saanud minu üha süvenev sümpaatia tema vastu talle märkamatuks jääda. Kindlasti polnud Rickil vaja eriti pingutada, taipamaks, mis mind tema juures köidab. Sellest ajastpeale, kui ma temaga esimest korda põgusasse vestlusesse laskusin, mõtlesin alati sellele, kui ilus suur riist võiks tema lübuvates pükstes olla.

Ma olin tema nuiast korduvalt unistanud, isegi üsna märjalt. Mitte ainult mu reitevahe ei olnud märg, kui ma öösiti suurest erutusest ärkasin. Ma polnud tollal veel sellega harjunud, et ma võiksin seksuaalsetele fantaasiatele nii tugeva erutusega reageerida. Ka tol hommikul avastasin, et voodilina mu tagumiku all oli märg. Aja jooksul olin ma Rickist nii sisse võetud, et tundsin ennast rumala armunud tursana, kes ei oska midagi peale hakata. Õnneks ei kulunud enam kuigi kaua aega, kui mu "kannatused" said rikkalikult tasutud.

Ühel päeval, kui ma pärast tööpäeva lõppu jälle oma õllekest jõin, olin oma kahemõttelise sõnavahetusega vist liiale läinud, sest ühel hetkel Ricki kummardus ja sosistas mu kõrva: "Mu töö lõpeb öösel kell üks, siis võiksime koos väikse dringi teha."

Ma vist isegi punastasin - mitte häbist, vaid heameelest, sest neid sõnu olin ma juba ammu oodanud. Oli täiesti selge, et täna öösel see juhtub, seda enam, et ta mind nii hilisel ajal külla kutsus. Ettepanek oli vastu võetud, siin polnud enam midagi pikalt mõelda. Veetsin ülejäänud õhtu eelseisvast juba ette rõõmu tundes. Ma ei suutnud kripeldust reite vahel ja häbememokkade vahel enam alla suruda ega ka välja kannatada. Panin ühe laheda pornovideo makki ja võtsin kätte oma lemmikvibraatori. Vaevalt olin ma jõudnud orgasmi saada. kui helises uksekell. Tõmbasin kiiruga hommikumantli selga ja ruttasin ust avama. Ootamatuks külaliseks osutus Linda, minu parim sõbranna. Nagu asjade seisu aimates pistis ta kohe oma käe mu hommikumantli alla. Muidugi ta taipas, et ma olin selle all alasti.

"Oh, ma tulen ju väga õigel ajal," ütles ta rõõmsalt ja laskus mu ette põlvili. Tema tugev ja osav keel muutus veelgi kiiremaks, kui ma rääkisin talle oma eelseisvast kohtumisest. Ka tema olevat juba ammugi Ricki peale hammast ihunud. Kui Linda oli oma osava keele abil mind seitsmendasse taevasse viinud, võttis ta kätte mu vibraatori, lükkas selle mulle sisse ja lausus: "Küll sa näed, see dildo on kääbus selle kõrval, mis on Rickil välja pakkuda!"

Täpselt kell üks öösel olin bistroos, mida hakati just sulgema. Ricki saatis viimase külastaja välja ja ütles siis: "Mul on väike hubane korter, võibolla seal jooksime sampanjat?"

Kui me kohale jõudsime, ei mõelnud kumbki enam mingile vahuveinile. Me sõna otseses mõttes sööstsime teineteise kallale, nagu kaks armuhullu nugist. Ma olin nii erutatud, et ei vajanud enam mingit alkoholiga turgutamist. Ma tahtsin keppi! Me suudlesime pikalt ja kirglikult, samal ajal lükkas Ricki mul püksikud jalast. Ilmselt tahtis ta väga mu jalgevahele pilku heita. "Ma tahtsin nii väga näha su sihvakaid reisi, lamedat kõhtu. Su jalgevahe on nii erutavalt tume," ütles ta. Siiski ei raisanud ta palju aega mu keha imetlemisele, vaid pistis käe mu reite vahele, silitas mu hoolikalt pöetud häbemekarvu ja hakkas sõrmedega imeosavasti mängima. Ma ei suutnud uskuda, et Ricki suured ja robustsed käed võiksid nii õrnad olla. Kuigi ma eelistan alati pikka ja erutavat eelmängu, siis seekord ei kulunud kuigi palju aega, kui ta oleks mind ainuüksi silitamise ja kliitori hellitamisega orgasmini viinud. Ma ei püüdnudki enam ennast tagasi hoida ja mõnust vääneldes hakkasin Rickit kostitama ebatsensuursete sõnadega. Ta ainult naeris selle peale ja hakkas mind veelgi intensiivsemalt hellitama.

Ma lausa põlesin uudishimust - nii väga tahtsin tema vänta näha. Ütlesin seda talle. Ricki puhkes uuesti naerma, kuid hetk hiljem oli see mul juba peos. Ma ei suutnud imestushüüet tagasi hoida, kuid Ricki jaoks polnud selles kindlasti midagi uut, et tema suurepärast riista imetleti.

Märkasin üsna kiiresti, et ma pean tema aardega väga ettevaatlikult ringi käima, sest minu liigutused oleksid ta liiga kiiresti seemnepurskeni viinud. Kuigi ma sain Ricki märkidest aru, et ta oleks tahtnud mulle heameelega pihku lõpetada, hoidsin ennast siiski tagasi. Mul oli palju kurbi kogemusi meestega, kes pärast seda, kui nad olid paugu lahti saanud, polnud tükk aega võimelised teisele ringile minema. Tõsi, Ricki puhul ma seda eriti ei kartnud, kuid kunagi ei või ette teada! Olin alguses natuke pettunud, et ta polnud mu rindadele piisavalt tähelepanu pööranud ning seepärast lükkasin ühe tissi talle jonnakalt nina ette.

"Sul on maru vahvad udarad," ütles ta tunnustavalt, "ma tean, et suurte nibuväljadega naised on eriti himurad ja hellad. Ma usun, et varsti muutuvad su nibud veelgi suuremaks ja kõvemaks." Ta kattis mu näo suudlustega ja hakkas seejärel kordamööda mu rinnanibusid imema. Sellises situatsioonis tundsin ennast ihaldatuna ega tahtnudki enam nii väga temaga keppida. Mul oli tunne, et me mõlemad meeldisime teineteisele. Ricki sümpaatiast minu vastu andsid tunnistust pikad kirglikud suudlused. Tundsin ennast tema käte vahel imehästi. Iga tema puudutus valmistas mulle kirjeldamatut naudingut. Veelgi enam erutas mind aga tema kivikõrva riist, mida ta vastu mu reit hõõrus. Seda ei olnud ma suuteline pikemat aega enam välja kannatama. Ma tõstsin oma reit üha kõrgemale. Lõpuks võtsin ta riista pihku ja lükkasin selle endale üheainsa lupsatusega sisse. Ricki vaatas mulle kohkunult otsa, kui ma hakkasin suurest erutusest ja mõnust oma alakeha väänutama. Võibolla ta mõtles, et mul on tema suure riistaga probleeme? Oh ei, see aare mahtus oivaliselt minu varakambrisse. Selleks et näidata, millist mõnu tema vänt mulle valmistab, hakkasin tupelihaseid pinguldama. Ricki ainult mõmises rahulolevalt. See mees polnud mingi kolmeminutijänku! Ta hakkas ennast hästi aeglaselt liigutama, jätkates samal ajal minu rindade hellitamist. Mul oli nii hea, et ma ei teadnud enam, mida teha või kuidas olla. "Ricki," anusin ma, "kepi mind nüüd korralikult läbi. Ma olen hulluks minemas. Mul on tunne, et mul on kogu aeg orgasm."

"Sa oled vapustav ja nii märg. Kuid miks sa nii kannatamatu oled? Öö on pikk ja homme on pühapäev. Sa jõuad ennast minu juures korralikult välja magada."

"Jah, hea küll," karjusin mina, "aga nüüd niku mind vaeseomaks!"

Seda polnud vaja kaks korda öelda. Ta hakkas mind niisuguse hooga rammima, mida ma polnud veel ühegi mehega kogenud. Ta tõstis mu jalad kõrgele üles, nii et ta sai oma nuia kuni keradeni mulle sisse lükata. Mul oli tunne, et mingil hetkel läks mul pilt silmade eest ära. Seda kinnitas ka tema hirmunud pilk ja see, et ta mingil hetkel mu põsele patsutas. Mis puutub aga tema erektsioonivõimesse, siis olin teda kõvasti alahinnanud. Ta keppis mind veel oma pool tundi, enne kui jõuliste tõugetega lõpetas.

Hommikul polnud ma jõudnud veel silmigi lahti teha, kui ta juba mu rindu mudis. Tema kivikõva vänt oli mu reite vahel, ja ma tundsin, kuidas see aeglaselt mu armugrotti libises. Sellepeale virgusin ma lõplikult. Mulle on alati meeldinud, kui varahommikul äratatakse mind sellega, et keegi lükkab oma riista mulle sisse. Minu meelest pole midagi toredamat, millega algavat päeva sisse juhatada. Ma lasksin tal nii kaua tegutseda, mind keppida ja hellitada, kuni sain järjekordse tugeva orgasmi. Mõne aja puhanud, vahetasime poosi. Ma istusin talle sülle ja hakkasin samal ajal ennastunustavalt oma kliitorit silitama...

Veel samal päeval rääkisin oma värsketest elamustest Lindale. Napilt nädal hiljem võisime vastastikku muljeid vahetada. Mul polnud põhjust armukade olla, sest Ricki vahetas töökohta ja ühel heal päeval sõitis tagasi oma kodulinna.