Jenniferi majaukse ees autos istuv Nicola suutis mõelda vaid: "Kurat, kui hea ta välja näeb!" Tema sõbratar JenniFer ei kandnud midagi peale väga nappiie mustade bikünide. Ta viipas sõbrannale mis pani rinnad tiheda ülaosa sees pendeldama. "Tervist, Nicola!"

Nicola oli nagu Jennifergi napilt riides. Erutavad roosad bikiinid näitasid tema laitmatut keha rohkem kui varlasid. Kaunitari 85-sentimeetrise ümbermõõduga rind venitas bikiininööre peaaegu katkemiseni. Väga napi alaosa tõttu olid Nicola paljad kannikad suruud autoistme kuuma naha vastu. Elukutselise näitlejanna ja modellina teadis Nicola hästi, et keha on tema kapital. Paljastav päevituskostüüm kuulus tema igapäevasesse garderoobi.

"Tsau, Jennifer!" hüüdis Nicola vastu. "Ilusad ujukad."

"Tänan, kallis." Nad suudlesid tervituseks. See oli kirglik suudlus huultele, mis andis alust arvata, et nad olid rohkem kui lihtsalt sõbrannad.

Los Angeleses oli ilus päikesepaisteline päev ja kaks naist olid leppinud kokku veeta selle rannas. Aga Nicolale polnud see üksnes puhkus.

"Mu agent ütles just," seletas ta, "et ta andis fotograafile vihje, et ma olen seal, nii et tegelikult teen ma täna reklaami oma karjäärile."

"Nii, nii," ütles Jennifer. "Mis lüki pilte ta seal tegema hakkab?"

"Ei tea. Eks need tulevad nagu ikka need varjatud fotod kuulsustest, nagu sa ajakirjades näha võid. Ma isegi ei kohtu temaga, ta arvab, et ma ei tea, et ta seal on."

Pärast päris pikka sõitu jõudsid tüdrukud kõrvalisse randa. Nicola parkis auto ära ja nad läksid mere äärde. Kuna oli tööpäev, oli väike liivane paradiisiriba üleni nende päralt.

Nicola laotas oma rätiku liivale, kummardudes sügavalt, nii et tema ümarad kannikad, mille vahelt jooksis läbi stringide riba, olid hästi näha. Ta jäi meelega sellesse asendisse pikemalt, mõeldes, kuidas kuskil randa ümbritsevatel küngastel istub peidus leheneeger ja klõpsib fotosid. Nicola teadis, et pilt tema tagumikust ajakirjas võib märgatavalt suurendada inimeste arvu, kes tema filme laenutusest võtavad.

"Mis me nüüd teeme?" küsis Jennifer. Nicola sättis ülaosa, et suur osa tissidest oleks näha. "Tunneme lihtsalt elust mõnu."

"Huvitav, kus ta on?" küsis Jennifer ümbruskonda uurides.

"Ära vahi ringi!" sisistas Nicola. "Ma ei taha, et ta teaks, et ma tean." Jennifer kehitas õlgu ja heitis kõhuli enda rätikule. "Kas sa määriksid mind, kallis?" küsis ta, hööritades kutsuvalt tagumikku.

Nicola põlvitas sõbranna kõrvale ja laskis sortsu päevituskreemi Jenniferi paljale seljale. See püksatas.

"Uu, kui külm!!" kihistas ta.

Nicola hakkas kreemi sõbranna kehale laiali hõõruma. Ta määris hoolikalt sisse ka kannikad, kuni need läikisid päikese käes.

"Nüüd määri mind ka," nõudis Nicola. Jennifer ajas end üles ja vastas sõbranna teenele samaga. Nicola sulges silmad, nautides erootilist tunnet, kui tema parim sõbratar hõõrus teda libeda kreemiga.

Nad lesisid mõnda aega päikese käes ja lobisesid. Nicola oli selili, fantastilised rinnad pungitamas pilvitu California taeva poole, justkui soovides vabaneda bikiinide ülaosa kammitsast. Ta ei suutnud olla mõtlemata nähtamatu püluja peale kuskil seal üleval. Nicola hingas sügavalt, rinnad tõusmas ja vajumas. Hea teleobjektüv võimaldas fotograafil pildistada tema tisse päris kaunilt nii, et jäi mulje, nagu oleks ta kükinud otse rindade vahel.

Lähme ujuma," pani Jennifer ette. Nicola hüppas püsti ja nad jooksid naerdes merre. Nad sulistasid mõnda aega vees.

"Sa tead ju muidugi, mida ta tegelikult loodab näha," ütles Jennifer silma pilgutades.

Nicola naeris ja haaras kätega rindade ümbert. "Ega sa neid ei mõtle?" "Mida sa veel ootad?" küsis Jennifer.

"Ei!" Nicola lõi silmad maha. "Ma ei saa!"

Ammu enne Hollywoodi tulemist, oma modellikarjääri ajal Austraalias oli Nicola korra lasknud ennast palj a ülakehaga pildistada. Aga see oli olnud noore modellina. Ta oli andnud järele kuulsa fotograafi pealekäimisele, kes oleks ta muidu lihtsalt pikalt saatnud. Pärast seda polnud Nicola ennast kunagi objektiivi ees paljastanud. Ainult oma individuaalmaja hoovis, kõikide pilkude eest varjatuna oli ta julgenud ülaosata päevitada. Ta mõtles hirmuga, mis saaks, kui ta peaks sattuma filmi, milles rezissöör nõuaks, et ta end alasti võtaks.

"Ära ole loll!" käis Jennifer peale. "Mis see sulle teeb?"

Ta avas kiire liigutusega oma rinnahoidja haagi ja paljastas täiuslikud pallid, mis olid nagu Nicolalgi pruuniks päevitunud. Ta astus Nicola poole ja sirutas käe välja: "Anna siia, ma viin nad rätikute juurde."

Sõbranna nõudliku pilgu all avas Nicola ebalevalt haagi. Pööranud kalda poole selja, võttis ta rindade pealt kaitsva riidenatukese ja ulatas Jenniferile. siis kiirustas ta sügavasse vette, kus teda näha polnud. Jennifer ühines temaga hetke pärast ja nad hullasid tükk aega vees.

Tagasi linade juurde kõndis Jennifer rahulikult, Nicola aga jooksis, lootes et fotograaf saab ebaselge pildi - sellise. kust on ainult aru saada, et ta on topless. ja mis ainult erutab vaatajaid, kuid kust tema rinnad täpselt näha ei ole.

Nad päevitasid mõnda aega kõhuli. siis ütles Jennifer: "Sinu karjäärile tuleks kasuks, kui sa ennast selili keeraksid!"

Nicola haaras rinnahoidja järele, aga Jennifer krahmas selle tal eest ära. "Näita talle oma tisse, mis sa põed!"

"Hull peast!" ütles Nicola.

"Ma räägin tõsiselt. Näe vaata, see käib nü!" ja Jennifer pööras ennast selili.

"Jää vait. Sul on lihtsalt vaja ettekäänet liputamiseks!" vastas Nicola. "Eksid, kallis," ütles Jennifer. "Need önnetud meie hulgast, kes ei ole veel filmitähed, peavad endast üht-teist andma. et neid tähele pandaks. Tule nüüd, keera sina ka ennast selili, muidu tunnen ma ennast nii üksildasena."

Ah, mis see mulle teeb, mõtles Nicola. Tänapäeval päevitavad ju kõik ülaosata. Paljaid tisse on kõik kohad täis. Kuna Jennifer paistis järeleandmatu, keeraski ta end selili.

Jennifer plaksutas: "Kena riiul!"

"Jäta järele!"ütles Nicola teda küünarnukiga tonksates. "Mul on isegi häbi."

Nad lamasid kõrvuti liival, paljad rinnad mereveest läikimas. Nicola tundis nibusid kõvastumas. Mõte põõsastes peituvale fotograafile, kes teda värisevate kätega jälgis, erutas teda tahtmatult. Huvitav, kas ta ainult pildistab või lööb pihku ka? Ei, arvatavasti on ta professionaal, kes ei lase ennast tööst kõrvale kallutada. Pihku lööb ta pärast pilte vaadates.

"Ma näen juba pealkirja," ütles Jennifer. "Austraallannast staar paradeerib sõbrannaga toplessina."

"Intiimsõbrannaga," parandas Nicola teda vaadates ja tahtmatult huuli limpsides. Nad peesitasid mõnda aega rannas, päike paitamas nõtkeid pronkspruune kehasid. Siis läksid nad uuesti merre. "Tead." ütles Jennifer, kui nad veest välja tulid, "me peaksime su karjääri aktiivselt edendama." Ta vaatas sõbrannat kelmika naeratusega.

"Mida sa silmas pead?" küsis Nicola arusaamatult. Äkitselt sööstis Jennifer ettepoole ja haaras Nicola pükstest. Nicola kiljatas üllatunult, kui Jennifer võttis kahelt poolt kinni ja tõmbas püksid alla. Nicola püüdis teda takistada, kuid kaotas tasakaalu ja kukkus istuli liivale, nii et Jennifer sai tal püksid jalast. Jennifer tantsis eemale, naerdes kelmikalt ja lehvitades Nicola päevituskostüümi alaosa pea kohal.

"Anna kohe tagasi!" karjus Nicola. Tagajärjeks oli pikk tagaajamine mööda randa. Kui Nicola Jenniferi viimaks kätte sai, maadlesid nad tükk aega ennastunustavalt liivas. Tigedana, et Jennifer oli teda häbistanud, püüdis Nicola oma pükse kätte saada. Itsitav Jennifer keeras kõhuli ja hoidis rusikassepigistatud püksikesi enda all, et Nicola neid kätte ei saaks.

Äkilise tundepuhangu ajel haaras Nicola Jenniferi pükstest ja tiris need maha. Täiest jõust kinni hoides ja sikutades sai ta nad Jenniferi rabelemisele vaatamata jalast. Nad istusid liival ja ähkisid. "Lähme sinna põõsaste taha," pakkus Jennifer, kui ta jälle rääkida suutis. Tema näkku oli ilmunud õrn pilk, mida Nicola lügagi hästi tundis. Ka tema ei olnud enam vihane, vaid tundis alasti sõbrannat silmitsedes kripeldust alakehas, mis nõudis rahuldamist.

Sõnatult tõusid sõbrannad püsti. Hooletu liigutusega heitis Jennifer Nicola püksid poolele teele nende rätikute suunas ja Nicola tegi sedasama Jenniferi omadega. Nad võtsid teineteisel käest kinni. Sel hetkel ei hoolinud nad enam sellest, kas keegi näeb pealt või mitte.

Põõsaste vahel ei paistnud nad ühelegi fotograafile. Jenniferi huuled leidsid Nicola omad ja nad suudlesid. Naiste käed paitasid teineteise rindu ja mudisid neid. Nad väänlesid maas, suudeldes teineteise nägu ja kaela. Jennifer lükkas Nicola selili ja imes tema rinnanibusid. Nicola sulges silmad ja andus vanema sõbratari hellitustele. Jennifer oligi Nicola Sappho usku pööranud. Kõik mõtted avalikus kohas olemisest põgenesid Nicola peast, kui ta sõbratari nibusid väänas ja selga paitas. Ta sirutas igatsevalt käsi Jenniferi kannikate poole. Sõbranna katkestas suudlused ja pööras ennast alakehaga Nicola suunas. Kõik, millest Nicola mõelda suutis, oli Jenniferi jalge vahelt väljatungiv soojus otse tema nina all.

Kahe kaunitari 69 võis olla võõraste pilkude eest varjatud, aga nende naudinguoiged kajasid üle ranna. Kui alasti sõbratari kaisutuses lamav Nicola jälle maailma tajuma hakkas, vaatas ta ehmunult ringi.

"Issand jumal!" ütles ta. "Ma loodan, et see tüüp ei hiilinud siia pildistama."

"Ära muretse, kullake!" ütles Jennifer tema nahka õrnalt paitades.

"Me peame liikuma hakkama," ütles Nicola.

Nad läksid puude varjust välja tagasi sinna, kuhu nad oma asjad olid jätnud. Kuid Nicolat ootas ees ebameeldiv üllatus.

"Kus mu bikiinid on?" küsis ta. Jennifer, kes just oma pükse maast üles korjas, kehitas õlgu.

"Püksid viskasin ma siia kuskile maha. Rinnahoidja viisin ma koos enda omaga rätikute juurde."

Kuid, nagu ta kohe nägi, polnud kadunud mitte ainult Nicola ujumisriided, vaid ka nende rätikutest polnud jälgegi. Kas tuul oli nad minema viinud? Ebatõenäoline, sest kogu aeg oli olnud tuulevaikne. Ja miks olid siis Jenniferi püksid alles jäänud? Kas seal oli käinud varas? Ei, kiire pilk käekotti näitas, et Nicola autovõtmed ja mobiil olid ikka veel alles. Kes varastaks rätikud ja bikiinid, jättes käekoti maha?

Tõepoolest, kes?

Jennifer pahvatas naerma. "Sinu fotograafil ei saanud vist veel küll."

Nicola oli aga naerust kaugel. "Mida ma nüüd teen? Kuidas ma koju saan?"

Jennifer andis talle sõbraliku laksu. "Sa pead vist kaamerasse naeratama ja oma saatusega leppima."

Nicola põrnitses teda vihaselt: "Mis sinul viga, sul on vähemalt püksid! Ja sa ainult ootad võimalust, et liputada!" "Anna andeks, kallis!" ruttas Jennifer teda lohutama. "Ma sõidan sinu autoga koju ja toon sulle riided!"

"Ei, ära jäta mind siia üksi! See tolgus on kindlasti veel sün." Nicola kössitas maas ja nuttis: "Seda häbi ma üle ei ela!" Jennifer kükitas tema kõrval ja paitas teda.

Viimaks kogus Nicola ennast. "Eks tuleb minna." Varjates rindu ja häbet kätega nii hästi-halvasti kui võimalik, kõndis ta Jenniferi kõrval rajast üles parkimisplatsi poole, vaadates kogu aeg, kas kuskilt ei paista meest fotoaparaadiga. Tema kuldpruuni päevituse tõttu ei olnud aru saada, kas ta punastas või mitte. Parklas jäi üle ainult varitseda puu taga hetke, kui inimesi oli vähem liikvel, ja teha siis kiire sööst auto juurde. Nicola ronis autosse, kuum nahk kõrvetamas paljaid kannikaid. Püüdes mitte mõelda sellest, et ta sõidab kohe ihualasti läbi Los Angelese, keeras ta süütevõtit. Ta karjatas ehmatusest, kui keegi aknale koputas.

"Vabandage, ega teie neid ei kaotanud?"

Jahmatusega nägi Nicola naeratavat tundmatut, kellel oli rinnal fotoaparaat ning käes nutsakas rätikutest ning mustadest ja roosadest päevitusriietest. See oli naine...