Minu mees oli ennast peoleminekuks valmis seadnud ja kõndis nüüd toas edasi-tagasi ringi. Nagu ikka, läks minul enda üleslöömisega hoopis kauem aega. Küllap oli põhjus ka selles, et tänaseks õhtuks valmistasin ma ennast eriti põhjalikult ette. Asi o1i nimelt selles, et tänase õhtu peoperemees oli minu eksabikaasa, kelle peale ma pidevalt mõtlesin. Sellepärast kulus mul ka vannivõtmisele üle poole tunni: mulle meenusid meie kunagised vanniskäigud ja kirglikud veemängud. Lasin vanni tühjaks, aga mitte kuidagi ei tahtnud ennast veel riidesse panna. Mõtlesin ikka oma eksmehele ja silitasin häbet. Siis uhasin jalgevahet sooja veejoaga, sest ma teadsin, et see teeb mulle ainult head.

Mineviku mälupildid mõjusid niivõrd erutavalt, et nad jälitasid mind ka riietudes. Seisin peegli ees ja vaatasin ennast hindavalt. Mida õige selga panna? Äkki sobiks must sekspesu? Katsin oma lopsakad rinnad rinnahoidjaga ja tundsin, kuidas rinnanibud mu sõrmede all pakitsesid. Püksikuid jalga sobitades ei saanud ma teisiti, kui lihtsalt pidin ennast jälle ka sealt silitama. Puudutasin oma rõõmunupukest ja surusin sõrme pilu vahele.

Istusin voodile ja jätkasin seda hullutavat mängu. Järsku võttis mees mu paljaste puusade ümbert kinni. Seda oligi mulle vaja: olin otsekui elektriseeritud. Mees suudles mind ja sosistas kõrva:

"Ma tahan, et sul... See tähendab meil, oleks täna ilus õhtu." Ta võpatas, kui ma talle ütlesin, mida mina asjast arvan: "Kui sa mind kohe ei kepi, siis ei tule meil mingit ilusat õhtut. Sa ei kujuta ette, kui kiimas ma praegu olen. Mul on jalgevahe lausa tuld täis."

Küllap ta aimas, mis minuga toimub, sest ta ütles: "Oh sind küll! Küllap sa jõudsid ennast juba piisavalt nühkida. Kuule, tüdruk, meil ei ole praegu aega. Kui meid on kutsutud, siis tuleb minna ikka õigeks ajaks!"

Nurrusin talle vastu ja seadsin ta valiku ette: "Kumb on siis tähtsam, kas mingi tüütu seltskond või su oma naine, kes praeb justkui põrgutules?" Vastuseks sosistas, et olgu peale, aga iga asi omal ajal.

Ma ei pidanud vastu ja ütlesin järsult: "Muidugi mõista. Just nüüd ongi õige aeg. Ma ei saa ju niisuguste piinadega kuhugi minna. Ma ei saa isegi rahulikult paigal istuda." Lisasin ka ähvarduse: "Kui sa mind kohe ette ei võta, teen ma seda endale peegli ees ise. Sina võid pealt vaadata, kuni sul kõvaks läheb, siis võid endal paugu lahti lüüa." Ega see tegelikult nii väga jabur mõte ei olnudki. Oma mehe onaneerimist oleksin tõepoolest päris huviga pealt vaadanud. Mees sai aru, et mul on tõsi taga. Ta embas mind ja ütles: "Olgu, olgu, rääkisid mu ära. Tead ju küll, kui nõrk ma selle koha pealt olen."

Ta hakkas mu rindu masseerima ja see oli täpipealt see, mida ma hetkel vajasin. Jalgade vahelt olin ennast juba ise rahuldanud, aga mu rinnad vajasid samuti õrnusi. Ühe käega rindu silitades hõõrus ta mind teisega mokkade vahelt. Ta teadis väga hästi, mismoodi mind sealt hellitada tuleb - järjest tugevamalt ja ägedamalt.

Nüüd oli kõik selge. Mees ei kippunudki enam nii väga peole. Sellest andsid märku tema käed, mis hõõrusid mu pilu üha kasvava innuga. Ta teadis täpselt, kuidas mu G-punktile pihta saada. Lõpuks ometi tundsin, et saan oma tahtmise. Teadsin, et kui mu kallim asja tõsiselt võtab ja oma vilunud kätel käia laseb, siis võin ma saada mitu orgasmi järjest. Ja nii oligi. Paljukest siis üldse leidub neid mehi, kes viitsiksid naise kõdistiga nii ennastunustavalt mängida. Minu mees igatahes oli selles suhtes täiesti ekstraklass. Tavaliselt silitas ta kliitorit seni, kuni see muutus jäigaks ning muljus seda siis nagu väikest peenist. Tema jaoks ei olnud tema isiklik rahuldus kõige tähtsam. Kui ta oma osa oli kätte saanud, siis ei olnud vahekord tema jaoks veel läbi, vaid ta jätkas minu hellitamist endise kire ja õhinaga.

Lamasin nüüd kõhuli ja ootasin erutusest värisedes, millal ta ennast täiesti alasti võtab. Jah, ta võttis ka sokid jalast ära, sest ta teadis, et ma ei salli, kui mees ronib minu juurde voodisse, sokid jalas. Ta võttis mind nii, et ma jäin seejuures peaaegu liikumatuks. Toetusin küünarnukkidega madratsile ja nautisin himuralt rütmilisi tõukeid. Kui ta vaid oleks aimanud, mis mul seejuures mõttes mõlkus! Ma kujutasin ette, et olen parajasti hoopis kellegi teisega koos. Mu keeleots limpsas seejuures kellegi teise riista.

Olin juba võrdlemisi võhmal, kui ta mind viimaks selili keeras ja oma väikemehe jälle pilusse torkas. Ma teadsin, et lõpuks tahab ta oma jao ka kätte saada. Seda oli ta pilgust selgesti näha. Üha kiiremas rütmis rammis ta mind ning see viis mind jälle meeletusse ekstaasi. Olime kokku leppinud, et ta võib mulle vabalt sisse lasta. Kui tuleb laps, siis tuleb. Mehe tukslevat riista enda sees tunda oli minu jaoks tohutu nauding. Lükkasin oma alakeha talle vastu ja koos vappudes me lõpetasimegi.

Peole jäime küll hiljaks, aga mis sellest. Kuigi rahvast oli palju, tekkis mul eksmehega säärane pilgukontakt, et ta kindlasti mõistis: "Vana arm ei roosteta!" Tänutäheks küllakutse eest tõmbusime mõneks ajaks kõrvaltuppa...