Markusel oli kombeks oma ateljees aeg-ajalt pidusid korraldada. Paaril korral olin minagi seal käinud, aga mulle tundus viimasel ajal, et tegelikult pole eriti mõtet seal käia. Need olid tõelised elupõletamise üritused, milles ei puudunud oma teatav stiil. Aga mulle ei meeldinud see, et tavaliselt kiskus asi kontrolli alt ära ning siis muutusid inimesed täitsa pööraseks. Eks oma osa oli ka alkoholil, nagu ikka. Siis tehti teinekord ka päris otseseid seksuaalseid lähenemiskatseid. Markus teadis, et niisugused asjad mulle ei meeldi. Ma ei tahtnud, et mind täis joodetaks ja siis lihtsalt läbi tõmmataks. Kuigi vahel oli niimoodi juhtunud. Üldiselt pole ma ju mingi pipar. Ükskord lõin isegi grupikas kaasa. Aga see oli hoopis teistmoodi. Leppisime kõiges varem kokku ega joonud ka eriti palju.

Ometi oli midagi, mis mind nendele pidudele tõmbas. Nii ka seekord. Mingil hetkel tõmbas üks Markuse sõber mu eesriide taha, kus asus Markuse voodi. Markus ei pannud seda tähelegi, sest oli süvenenud parajasti mingisse kunstialasesse diskussiooni.

Eesriide taga püüdis see kutt mind suudelda. Ta oli ilmselgelt täis ja mul polnud mingit tahtmist temaga jamada. Aga enne kui ma midagi öeldagi jõudsin, rebis ta riista pükstest välja ja lällas: "Kuule, kas sa keppi ei taha? Sa vaata, mihuke vägev riist mul on!"

Riist oli tõepoolest vägev. Midagi niisugust olin ma näinud ainult pildi peal või videos. Kutt surus vända mulle kaenla alla. Palju ei puudunud, et oleksin selle uudishimust pihku võtnud ja ära kaalunud. Ainult see vänge viinalehk hoidis mind tagasi. Sellel sellil aga oli tõsi taga. Ta surus mind selili voodile ja tõmbas mul ühe ropsuga aluspüksid maha. Säärast jõulist ja kiiret tegutsemist poleks ma ühelt purjus inimeselt küll oodanud.

"Ei!" karjusin ma, lootes, et Markus või keegi külalistest mind kuuleb. Kes teab, äkki keegi kuulis ka, kuid ei pööranud sellele tähelepanu, sest selliseks kellaajaks oli pidu võtnud juba täie hoo ja kilkamisele ning karjumisele ei pööranud keegi tähelepanu. Tüüp tungis mulle jõhkralt jalgade vahele. Momendiks ahvatles mind küll tema tore riist - mis oleks, kui prooviks õige ära? Kuid siis haaras mind vastikustunne: mida ma selle räpase kolliga ikka jändan! viimasel hetkel sain veel plehku panna. Ega ma sellele jorsile valu tegemata ka ei pääsenud. Mats jalgade vahele ja kogu moos. Kuulsin veel tema oigeid, kui olin juba teisel pool eesriiet ja tormasin uksest välja. Koridoris tahtsin kõigepealt püksikuid kohendada, kui Markus mul selja tagant kinni võttis.

"Miks sa niisama, sõna lausumata jalga lased?" küsis ta.

Vaatasin teda vihaselt ja ütlesin välja kõik, mis ma selles seltskonnast arvan. Markus naeris ainult ja ütles: "Ära põe, sa tead ju teda. Nii kui ta veidi rohkem napsu paneb, muutub ta täitsa kreisiks."

"Ahah!" käratasin ma. "Kui sa sedanii kergelt võtad, kas ma siis oleksin pidanud seda suurt riista proovima või?"

"Mida?" imestas Markus. "Kas tal on siis suur riist? Kas ta näitas seda sulle?"

"Ta oleks selle peaaegu mulle sisse ajanud. Vaevu sain veel tulema." Markus silitas mind jalgade vahelt ja muigas: "Kas ta tiris sind mu seksodroomile?"

"Tead, ma ei taha mingit seksodroomi nähagi. See purjus jobu viskas juba täiesti kopa ette."

"Aga seda asja võime ju kohe parndada," meelitas ta ja surus käe mu 1äbemele. Siis vajutas ta mu kleidi õla paelad alla ja kabistas rindu. Mulle tundus, et ta tunneb toimunu pärast ennast süüdi ja tahab seda nüüd heastada. Juba esimesed puudutused mõjusid mulle rahustavalt ja kosutavalt. Need tegid mind kuulekaks, nagu alati. Tema õrnades kunstnikukätes o1i mingi võlujõud, millele ma lihtsalt ei suutnud vastu panna. Ta teadis täpselt, kuidas mind kohelda ja mis mulle meeldib. Peale selle oli tal ka suurepärane ajastus. Ta teadis, kust ja kuidas mind parasjagu suudelda. Rindu suudeldes võis ta mind peaaegu orgasmi vüa. Kui ta mulle pöidlad häbememokkade vahele surus, oli orgasm igal juhul kindlustatud. Siis ajasin ma jalad täiesti laiali, et talle veelgi rohkem ruumi teha. Tema nina triikis kliitorit ja keel liikus muudkui edasi. niisugune see Markus juba kord oli.

Nüüdki kükitas ta mu ees ja uuris mu niiskeid mokkasid. Olin taas täiesti tema päralt. Mulle ei läinud korda seegi, et keegi võis meid seal trepi peal segama tulla. Ma olin peaaegu alasti, kleit üles tõstetud. Läksin välja täispangale, nagu öeldakse. Senise kerge pettinguga ei tahtnud ma kuidagi piirduda, olin selleks liiga üles köetud. Kobasin uurivalt Markuse püksilukku. Mingit vastupanu ma ei kohanud. siis tegin ta luku lahti. Markus ronis abivalmilt pükstest välja. Nüüd jäid talle jalga veel ainult punased aluspüksid, mille sees pungitas miski väga uudishimulikult. Aega kaotamata haarasin selle toreduse huulte vahele.

Selle, mis mulle suhu ei mahtunud, võtsin kätte. Teise käe panin tagumikule. Markusele meeldis väga, kui ma suhuvõtmise ajal sõrmega ta tagumikku uuristasin. Ja seda kõike tegime niisuguses avalikus kohas! Minu jaoks andis see toimuvale erilise varjundi. Vastastikuse õhina järgi võis arvata, et ka tema erutus tuiskas täistuuridel. Olin nii meeletu, et oleksin tal sealsamas paugu lahti imenud. Aga ma hoidsin ennast tagasi ja liibusin üht jalga kergitades ta puusade ümber. riist lupsas nagu iseenesest mu märgade mokkade vahele. Surusin alakeha himukalt tema poole ja tundsin varsti, kuidas tal pauk lahti läks. Mina olin vahepeal jõudnud juba oma orgasmi kätte saada, aga ma ei tahtnud sellega veel piirduda. Lükkasin endale sõrme sisse ja jõudsin veel teist korda tippu. Järsku hakkasin naerma, sest kuna Markus oli aluspüksid ainult rebadele tõmmanud, siis olid nad meie kiimalisest tegutsemisest nüüd silmnähtavalt märjad.

Ei tea, mis vägi mulle seekord niisuguse iha sisse oli süstinud, aga mu iharus ei paistnud sugugi raugevat. Surusin ennast jälle Markuse vastu, kes leidis, et ma olen täiesti täitmatu: "Kuule, ära jama, ma pole mingi seksimasin. Ma mõtlesin, et teeme siinsamas lihtsalt ühe kerge krõpsu, aga sina oled ikka päris võimatu!"

Mina aga mõtlesin jälle tema sõbra vägevale riistale. Kuigi see polnud mu pöörase iha ainuke põhjus. Mind erutas samavõrra ka teadmie, et keegi oleks meile äsjase tegevuse juures peale sattuda.