Kõik algas sellest kui meie vana sekretär pensionile läks. Juhtkond otsis uut sekretäri. Tööotsijaid oli mitmeid, kuid küll ei osanud üks keelt ja teine arvutit ja kolmas oli muidu taipmatu. Kuni lõpuks leidsime sobiva neiu. Ta oli paar aastat tagasi ametikooli lõpetanud ja siis ühes väikses firmas juba sekretärina kogemusi omandanud. Igal juhul olid tal kõikkidele nõudmistele vastavad oskused olemas ja oli ta ka päris nägus. Nimi oli natuke huvitav - Naima.

Tööl oli ta pigem konservatiivselt riides. Kuid kuidagi kumas tast läbi nagu üksindus ja vajadus millegi järele. Sattudes kahekesi vestlema, ujus ta ikka ujedalt flirtides täitsa külje alla. Noored mehed, kes meist seal enamjaolt olid, panime seda tähele. Ühel õhtusel koosviibimisel läks jälle jutt selle peale.

"Tal ei ole vist meest," ütlesin mina.

"Peaks ta välja kutsuma," täiendas teine.

Kui järsku tekkis mul mitte kõige viisakam idee: "teeks ta õige büroo litsiks".

Öeldud, tehtud, kiirkorras panimegi kokku esimese tegevuskava. Järgmisel päeval tegin talle juba ettepaneku koos õhtustada. Ta oli sellega õhinal nõus. Käisime itaalia restoranis, kus saime privaatse kambrikese. Õhtusöök oli väga meeldiv, istusime vastakuti küünlavalgel, klaasike veini kõrval ja sõime eksootilisi asju nagu näiteks austreid.

Kõik see mõjus talle, ta muutus veidi ülemeelikumaks ja flirtis nüüd juba täie hooga. Niimoodi teineteise silma vaadates ja juukseid keerutades veetsime paar tunnikest. Siis oli aeg koju minna. Tellisin takso ja sõitsimegi tagaistmel istudes tema juurde. Sain seal juba käe ka tema seeliku alla aetud ja leidisn, et Naima on küps kui ladvaõun.

Nii lõppeski taksosõit tema üürikorteris. Seal amelesime veel natuke küünlavalgel. Suudlesin teda suule, kaelale, liikusin allapoole ja juba jõudsingi säärteni, et siis sisekülge pidi ülespoole tagasi liikuda. Ta hoidis küll jalgu natuke pinges koos, kuid samas oli näha kui meelitav talle oli minu suudlused ja lakkumine ja nii sulas ta kui sulavõi.

Hetk hiljem olingi juba ta jalge vahel tema vitukest lakkumas, küll läbi riiete. Kuid oskuslik tegutsemine ajas ta nii kuumaks, et kui ma mõni hetk hiljem ta sukkpüksid koos aluspükstega alla tõmbasin, ei teinud mingit takistust, vaid surus mu pea kohe tagasi nüüd juba palja vitukese juurde. Lakkusin ta pilu, ta häbememokkasid, imesin ta kliitorit ja siis ajasin keele talle sisse.

Hakkasin keelega teda nikkuma. See mõjus talle kui elektrilöök. Ta põimis oma jalad ümber mu pea ja surus tugevasti mind enda vastu. Ohked ja oiged olid nüüd juba vahetpidamatud. Otsustasin, et nüüd. Vabastasin end tasakesi pükstest ja päästsin oma suure kõva riista valla. Libistasin käed ta pluusi alla ja vabastasin tema tissikesed. Surusin end tasakesi ülespoole ja hakkasin oma keelega tema rinnanibusid hellitama. Käega mudisin samal ajal ta vitukest.

Paistis, et ta oleks hea meelega mind tagasi alla surunud, kuid jalgade haaret ta ei lõdvendanud. See tuli mulle abiks. Surusin sõrmedega tema vitukest avali ja kohe oma munni sisse. Kuna vitt täiesti märg ja libe, läks mu munn pea täitsa sisse. Naima karjatas ja sain nüüd aru, et olin ka tema neitsilikkuse võtnud. Kuid ega siin pikalt juurelda saanud. Hakkasin tasapisi oma munniga tõukeid tegema, püüdes samaaegselt ka tema kliitorit hõõruda. See mõjus, kui alles hetk tagasi oli ta valmis mind eemale tõukama, siis nüüd surus ta mind käte ja jalgadega enda vastu. Aegamisi hakkasin üha pikemaid tõukeid tegema, kuni varsti rammisin teda põhjani sisse.

Naima oli täitsa ekstaasis, ta pigistas mind, oigas ja õhkas. Oli näha, et kohe tulemas. Kuid ega mulgi lihtne polnud. Tema keppimata tihe vitt oli mindki viimase piiri peale viinud. Ja siis tundsin, kuidas ta orgasmi jõudis. Ta karjatas ja lausa lõi mulle küüned sisse. Seda tundes rammisin põhjani oma viimse piirini suurenenud munni ja päästsin seemne valla. Tundes enda üska minu kuumava voo sisenemist, oleks Naima orgasm kui mitmekordistunud. Ta karjatas veelgi, haaras mu tagumikust ja suurus mind veelgi rohkem endasse. Saime koos orgasmi, nii et olime täitsa läbi. Jäimegi sinna diivanile magama.

Hommikul siis selgusid viimase hetke tõsiasjad - seelik ei sobinud selga panna. Koos paakunud vere ja spermaga, tuli ta kohe likku panna. Tööl aga leidsime kappidest ühe märgatavalt lühema seeliku. See istus päris tihkelt ja ulatus ka vaid poolde reide, kuid minu pealekäimisel panigi Naima selle selga. See oli tegelikult ka ainuke sobilik. Alternatiiviks oleks vaid kleidid või paar teksapükse olnud. Muidugi ei unustanud ma ka talle SOS-pille andmast, sest plaanis polnud ju teda rasedaks teha.

Tööpäev möödus üksluiselt, mõtlesin vaid kuidas õhtul saaks Naimat keppida. Ja ka ilmselt tema mõtles samuti. Vahetasime möödudes flirtivaid pilke ja püüdsime teineteist puudutada. Teised juba kadetsesid, et kas võtan nüüd täitsa endale. Vahest olekski nii läinud, kuid Naima ise aitas algsele plaanile kaasa. Peale lõunat käisin nõupidamisel. Tagasi tulles aga avastasin Naima kööginurgas oma sõpradega kui mitte just amelemas, siis väga väljakutsuvalt ja füüsiliselt flirtimas küll. Ju ta ikka oligi litsakaks loodud...

Nad olid kööginurgas oma paarkümmend minutit. Pärast küsisin messengeri kaudu sõpradelt, et millega nad siis hakkama said. Kohe tuli vastus, et nii kaugele kui mina, ei jõutud, kuid kummagilt Naima ikkagi suhu võtnud. Jajaa...

Õhtul suundusime juba minu poole. Kuna oli reede, siis saime kamina ees vaibal öö läbi keppida. Tuletades sõprade juttu meelde, lasin tal alguseks suhu võtta, mida ta ka innukalt ja suure usinusega tegigi. (Nii ta siis vist oligi neitsilikkuse säilitanud - mehed lihtsalt tühjaks imenud). Proovisime ka kõiki teisi poose ja lõpetasime alles varahommikuks. Natuke magamist, siis oli juba mul plaanis järgmine vaatus...

Peale hommikusööki tegin Naimale ettepaneku shoppama minna. Nagu naised ikka, haaras ta sellest kohe kinni. Käisime suures keskuses paar kauplust läbi kui jõudsime naistearsti vastuvõtu juurde. Tegin talle ettepaneku spiraal paigaldada.

"Milleks," küsis ta kohe. Rääkisin, et ei ole vist hea kohe tööle tulles ka rasedaks jääda, aga me ju seksime, ja spiraal on kokkuvõttes kõige odavam rasestumisvastane abinõu. Ja nii astusimegi sinna sisse. Kuna kõik oli salaja eelnevalt kokku lepitud, oli vastuseks küsimusele spiraali paigaldamise kohta, "kasvõi kohe".

Ja nii läkski, Naima täitis vajalikud paberid, arst vaatas ta läbi ja paigaldas uudis hormoonspiraali. See pidi tagama peaaegu samahea kaitse kui kondoom, samuti jäävad päevad ära nagu pillide puhul. Puuduseks aga, nagu ta Naima küsimusele vastas, võib olla seksiisu suurenemine. Selle peale Naima punastas ja ka mulle otsa vaadates muigas kavalalt. "Ei tea kas ikka suudad mind nüüd rahuldada?," oli küsimus mulle.

"Kindlasti!" vastasin, jättes lisamata, kuida ma seda mõelnud olin. Nüüd siis läks juba suurem hooga shoppamiseks. Ostsin talle mitmeid seksikaid asju nagu peaaegu läbipaistva poolde reide ulatuva siidkleidi, rinnahoidjad, mis toetasid rindu, kuid jätsid nibud ja neist ülespoole avatuks, sukad, kõrge kontsaga rihmkingad jms, vaid aluspüksid jätsin ostmata. Kui ta nende järgi küsis, vastasin küsimusega, et kui vaja neid ikka on kui me kogu aeg seksime.

Ja nii jäigi. Kuna kõik see oli kallis, siis oli see ka Naimale väga meelitav. Täiendavalt lasime tal juuksuris ka veidi juukseid kohendada. Koju jõudes oli esimene asi kõik ka järgi proovida. Wow, see kõik ületas ootused. Kui ta niimoodi uksest välja astus, kontuur läbi siidkleidi joonistumas, kõrgekstõstetud rindade nibud kleidist välja torkamas, puusad astumise taktis õõtsumas...

Ka oli ta oma silmi suuremaks ja huuli meelamaks maalinud. Ma lausa tormasin teda haarama, nii et vaevu suutsin püksid avada. Haarasin ta puusadest ja tõstsin oma riista otsa. Naima oli ka seksi täis ja tema vitt lausa voolas tema mahladest. Nii läks ka laupäeva öö seksi vaimus. Hommikul aga tegi ta mulle munadest ja banaanidest koogel-moogelit ja käskis kõik ära juua.

"Ära unusta mu suurenud seksiisu," pilgutas ta mulle silma. Ja pigistas mult pühapäeval viimase võhma välja. Järgmise nädala alguseks tundus, et ta on veidi maha rahunenud. Küll pidin ka esmaspäeva hommikul kohustusliku munakokteili ära jooma, aga seksi ta hommikul (õnneks) ei soovinud. Nii mõõdus see nädal suhteliselt rahulikult.

Seksisime igal öösel vaid korra ja hakkasin juba taastuma. Vaid kui häbemekingu tal paljaks ajasime, pidin kaks korda seksima. Järgmine etapp lähenes...

Läksime reedel natuke varem minema ja oli näha, kuidas ta kibeles eelmise nädalalõpu järele. Lasin teda natuke piinelda, paludes, et einestaksime restoranis. Oi kuidas ta sööki ahmas, et vaid kiiremini koju saaks. Käies siis aga ära WC-s, istus ta minu kõrvale. Surudes jalad veidi laiali lasi ta kui poolkogemata mu käel oma reiele langeda. Läksin käega veidi ülespoole ja üllatus, tal polnudki aluspükse.

"Viskasin need minema," sosistas ta meelalt mu kõrva. Lõpetasin kiiresti ja läksime koju. Seal ta haaras minust kõvasti kinni ja õhkas: "Kepi mind, kiiresti ja kõvasti!".

"Ehee, seksiisu ongi suurenenud ikka," käis mul läbi pea, kõvasti aga käskisin tal riided ära vahetada, mida ka kohe tegema tormas. Saatsin samal ajal oma telefoniga signaali: "15 min!".

Ja juba ta tuligi, siidkleidis, rihmikutega, kõvad nibud seksrinnahoidjast väja surutud. Ta surus mu voodisse ja hakkas ahnelt mul imema. Kui.. käis uksekell. Milline pettumusvälgatus tema ilmes.

"Oota siin, saadan nad kohe ära," ütlesin ja läksin uksele. Nagu kavandatud, ootasid seal kaks mu sõpra, Jürgen ja Marken. Lasin nad sisse ja läksime tuppa. Naima oli diivanil lebaskil, silmad kinni ja hõõrus oma jalgevahet. Tuppaastumist kuuldes ehmus ta, läks üleni punaseks, tõusis istukile ja surus jalad kokku. Ta oli kahevahel, kas jääda või ära minna.

"Tere, kui imeilus kaunitar siin on, kaunis kui roosinupp, silmad kui tähed, päike kahvatamas ta kõrval" ütles Jürgen. "Me tulime brid˛i mängima nagu iga teine reede," ütles Marken.

"No eks ma lähen siis kööki," ütles Naima pettumushäälega. "Oota, neljas meist, Arved, helistas just, et ta ei saa tulla, aga me mõtlesime, et vahest võtad sina tema asemel mängust osa".

"Aga ma ju ei oska".

"Me õpetame," ja nii ta jäigi. Poolläbipaistev siidkleit vähe varjamas, et selle all oli ta täiesti alasti, vaid rindu kergitav rinnahoidja, mis nibud ikkagi paljaks jättis. Lisaks veel rihmkingad nagu torutantsijatel striptiisiklubi. Alustasime mängu, tõin veel veiniklaasid ja kallasin veini välja. Naima istus Jürgeniga ühele poole lauda ja mina Markeniga teisele poole. Lasin tule ka veidi hämaramaks.

Jürgen siis õpetas Naimat. Poole mängu peal oli tema käsi juba Naima vitu peal. Tegin tasakesi püksid eest lahti, tõusin Naima juurde ja ütlesin "Ime!".

Ta hakkas kohe imema. See oli signaaliks. Jürgen kummardus Naima vittu lakkuma ja Marken hakkas Naima rinnanibusid lakkuma. Alguses läbi riide, kuid siis vabastasime ta ka kleidist. Andsin Markenile märku, et ta tuleks minu kohale, mida ta ka kohe tegi. Ise läksin Jürgeni asemele ja andsin talle märku, et diivanile heidaks. Jürgen seda tegigi ja vabastas oma munni, see oli jäme, jämedam vist minu omastki.

Keerasin Naimat nii, et ta saaks Jürgeni munni otsa istuda, mida ta ka kohe tegigi. Kohe hakkas ta ka Jürgenil ratsutama. Mina ise aga hakkasin ta peput suudlema ja pepuvahet lakkuma. Alguses ta kui tõrjus, kuid siis ei teinud enam väljagi. Võtsin taskust libesti ja hõõrusin korralikult oma munni sisse. Siis hakkasin tema tuharaid ja pepuvahet õliga masseerima. Ei tea kas ta ka aimas, kuid protesteerima ta ikka püüdis hakata kui oma munniga temasse sisenesin.

Kuid mida sa ikka teed kui oled kahe mehe vahel ja suu kolmanda munni täis. Vaid vähe aega hiljem kadus see vähenegi tõrjuvus. Naima oli innuga asja juures kui päris lits. Keppisime teda usinasti. Tundsin läbi tuppevaheseina, kuidas Jürgeni munn minu vastu hõõrus. Naima aga erutus sellest nii, et sai orgasmi, enne kui meist ükski. Aga ta jätkas edasi ratsutamist ja siis hetk hiljem Marken purskaski.

Naima imes kõik selle ära ja siis tuli juba minul. Tundes seda, sai Naima järjekordse orgasmi ja sellest vitu kokkutõmmetest tuli lõpuks ka Marken. Ja nii vaheldumisi kogu öö ja laupäevgi takkapihta.

Laupäeva õhtuks olime kõik ära kurnatud ja vajusime samasse põrandale üksteise kaissu. Olime nii läbi, et magasime ka pool pühapäeva maha. Kui Naima meid üles ajas, koogel-moogelit jooma sundis ja veel tahtis. Nii et töönädala alguseks olime nagu nartsud. Naima aga oli lõbus, särtsu täis, flirtis kõigiga, kuid töö tegi ka ülikiiresti ära. Jalas oli tal nüüd muidugi lühike kitsas seelik ja otse loomulikult polnud aluspükse.

Ja õhtul/öösel tahtis ta meilt juba kaks korda. Kuid kolme peale see polnudki palju. Kuid teised kaastöötajad ootasid juba kolmandat etappi. Ja need polnud vaid mehed...

Sellel reedel käisime jälle kahekesi restoranis. Küsimusele sõprade kohta, ütlesin, et nad tulevad hiljem ja teevad üllatuse. "Kas siis seksime ka palju?," oli tema vastusküsimus. "Ikka palju," kostsin.

Koju jõudes läks ta magamistuppa, et riideid vahetada ja läksin järgi. Palusin tal üleni alasti voodisse heita ja end kinni siduda lasta. Seda ta lubaski. Sidusin seejärel ka ta silmad ja panin kõrvadele kõrvaklapid tema lemmikmuusikaga. "Milleks need?," küsis ta.

Panin vaid näpu ta huultele. Läksin seejärel elutuppa, sinna olid juba saabunud töölt kõik mehed ja, oh üllatust, ka kumbki naistöötajatest. Kui neile üllatusega otsa vaatasin, kostsid nad kui ühest suust: "me tahame ka!" ja üks neist võttis välja kunstmunni. "Nojah...".

Alustuseks lakkusime ja imesime kolmekesi tema tisse ja vitukest. Kui ta oli juba kuumaks köetud, siis üks lakkus tema tisse edasi, üks andis talle suhu ja üks pani vittu. Nii kui üks orgasmi sai, nii väikse vahega teine koha sisse võttis. Naima muidugi sai loendamatuid orgasme. Ja siis tuli järjekorras esimene naistest, Maivi. Arvasin, et oma kunstmunniga saab ta nüüd sugutada igavesti. Kuid see oli kavalusega, ka seespool oli väike munn. Nii et mõlemad said oma orgasmi kätte, siis vahetus järgmise, Ulvi, kätte kord.

Kui ta seal Naimat pumpas ja oma kurvilise ümara pepukesega vehkis, innustus üks meestest. Ta võttis libestusainet, määris oma munni sisse ja... Ja järsku surus vilunud liigutusega oma munni Ulvi tagumikku. See ehmatas, kuid lõpetada ei saanud ja nii ta seal kahe vahel võnkus, kuni sai tugeva orgasmi. Samal võeti ka Maivi ette ja taha, ehk siis kahe mehe vahele. Ja ega ta vastu puigelnudki. Nüüd läks täitsa orgia lahti.

Kui kõik meie 9 töötajat olid saanud Naima vitust üle käidud, keerasime ta kõhuli. Nüüd võtsime ta pepumulgu ette ja kõik, kes veel suutsid, käisid ka selle üle. Sidemed ja klapid olid juba ammu kõrvale jäetud, nii et ta sai ise aktiivselt osaleda. Vaid silmasidet ei olnud me ära võtnud ja ka ta ise ei teinud seda. Loomulikult töödeldi usinasti ka kahte teist meie naistöötajat.

Kui kellegil enam ei tõusnud, siis võtsime Naimal sideme ära. "Te olete kõik puhta põrunud," ütles ta himura häälega, "mis ma olen nüüd teie lits või?".

"Ei lits sa veel pole," vastasin, "oled lihtsalt vitt".

"Aga meie?" Olin meie kaks naistöötajat unustanud.

Seal nad oli, spermaga koos, kuid ikka himurad. Raske otsus .., "Ka teie olete vitud".

"Aga litsiks te kohe saate!" hakkasime oma kurikavalat plaani edasi täide viima, "Aga kõigepealt kingitused!"

Ja kingitused tulid kõigilt: meigikomplekt, sukad, kõrgekontsalised kingad, tume lühike kroogitud seelik, tume poolläbipastev pluus, pintsak, mis tisse ja puusi rõhutas, aga ka kuldkõrvarõngad ja kett jm. Naistöötajatest üks aga kinkis tupekuulid "et vitt ikka hea tihke oleks" ja teine anaaltapi "et see auk liiga kokku ei tõmbuks".

"Nii, aga nüüd, vitud, siduge silmad kinni!" käsutasin äkki. Kõik kolm sidusid kinni, seadsime neile lina ümber ja sõidutasime tuttavasse litsimajja. Seal oli perenaine vastas, "näed, promoks on laupäevaks ühe asemel tervelt kolm litsi," ütlesin.

"Litsid peavad kasutama kondoomi," hakkas see kohe õpetama. Kõigil seoti silmad lahti ja perenaine näitas minu peal kuidas suuga kondoom munnile peale saada ja kuidas pärast ära võtta. Pärast paari harjutusringi oli kõigil see selge ja minul järgekordselt pauk lahti. Nüüd vaatas perenaine tõsiselt kõigile kolmele otsa, "kas te tahate kogu laupäeva proovida litsi elu?," küsis ta tõsiselt.

Pärast hetkelist vaikust, kostus kolm "jahhi". "Aga mis see promo tähendab?," küsis üks.

"See tähendab pool tundi üks euro, sellest 30 senti teile." Ja nii läkski. Kõigile, kes tulid lõbumajja, pakuti neid pooleks tunniks ühe euro eest. Või, erijuhtumil, kolmele mehele tunniks kolme euro eest. Ja nii kaheksa tundi järjest. See oli ilmselt päris koormav. Igal juhul kui ma öösel neile järele tulin ja koju tõin, viskasid nad kohe voodi pikali ja jäid kui kotid magama. Ise pidin minema diivanile. Pühapäeva õhtul alles hakkasid nad sellest suurest seksimisest toibuma. Siis sain ka Maivi ja Ulvi koju viidud.

Kuid esmaspäeval...

Naima tuli kingitud riietuses, riietatud ja meigitud, et selgelt oleks näha, et teda võib võtta igal ajal, igas kohas, igalt poolt igaühe poolt. Kuid, peale lõunat astusid ka Maivi ja Ulvi minu kabinetti, riietatuna samamoodi kui Naima, demonstreerisid end, käskisid kontrollida, et aluspükse pole ja seejärel lõid lauda tsekid "tööriietuse" kohta.

Nüüd on meil kontoris kolm litsi ja meeskond, kes on selgelt nendega seotud. Ja kui mõni klient on veidi kahevahel meie teenuste suhtes, siis võtab asja üle kas meie sekretär või tema kaks abilist või kõik koos. Ja müük lendab kui võlujõul.